Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Eredetiségvizsgálat kell?

Eredetiségvizsgálat kell?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy a kocsink üzembentartója a párom, a tulajdonos egy haver. A tulajdonos én szeretnék lenni, hogy rendesen átkerüljön hozzánk, az üzembentartó továbbra is a párom maradna. Viszont van már egy eredetiségvizsgálatunk, meg törzskönyv is, meg ami kell egy kocsihoz. A kérdésem, hogy ha átkerül a nevemre ismét kell eredetiségvizsgálatot csináltatni?

Köszönöm.


2011. márc. 23. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont most két hete intéztem ugyanezt.

A válasz: sajnos kell.

2011. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ...:)
2011. márc. 23. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
eredetiség vizsgálatot minden tulajdonos váltásnál kell csinálni, és mivel az átírásnál leadod, és beregisztrálják, többször nem használható fel. Ezért sajnos kell újra csinálni. Egyébként sztem az eredetiségnél többe kerül maga az átírás díja.
2011. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a díjak miatt kéredztem, hanem hogy egyáltalán kell e..illetve persze, hogy fontos, hogy ki kell e még annak is az összegét fizetnem...habár Magyarországon mindenért csengetni kell :) Miért is ez lenne másképp.....De köszi a válaszokat.
2011. márc. 24. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!