Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az autó ki lett vonva a...

Az autó ki lett vonva a forgalomból, de a rendszámot nem adtam le, jött a büntetés róla, a 15 nap nem járt még le, szóval tudok fellebbezni, és ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Vettem egy autót, de mielőtt el tudtam volna intézni a papírjait, ki kellett mennem külföldre dolgozni sürgősen. Ezért, akitől vettem az autót, úgy beszéltem meg vele, hogy írunk egy kölcsönadási szerződést amíg kint vagyok és amikor hazajövök, átíratjuk. De amíg kint voltam, az ember leadta az önkormányzaton, hogy eladta az autót, és most jött a papír amikor hazajöttem, hogy 50 ezret fizessek be, mert nem lett átíratva és így kivonták a forgalomból és nem adtam le a rendszámtáblát. Tudok fellebbezni vagy valamit tenni?
2011. jún. 7. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tehetsz semmit elvileg 15 nap áll rendelkezésre hogy átirasd.
2011. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha írsz egy meghatalmazást akkor más is eljárhatott volna a nevedben, akár a7z is akitől megvetted a kocsit...
2011. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hivatkozhatsz a külföldi utazásra, ha egyböl igazolod még jobb.

Bírságot akkor is kapsz, de megközelitöleg sem ennyit.

2011. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Tudtad, hogy át kell iratnod. Miért nem lehetett egyből, ahogy megvetted a kocsit? Minek kell húzni, halasztani? Ezzel csak magadnak csináltál plusz kiadást.
2011. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!