Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Simson-nál alváz vagy, motor...

Simson-nál alváz vagy, motor számot kell megadni a biztosítónál?

Figyelt kérdés
A baj hogy az alváz számnál a számokat nem mindent bírom kiolvasni mert a vezeték lekoptatta így csak a motor szám marat.
2011. jún. 15. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most kötöttem és nálam kérte az alváz és a motor számot is a biztosító.
2011. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az gáz.Én is most akarok kötni rá mert a RENDŐRÖK nem hagynak békén, kifosszák a vagyonomat teljesen ez véget.Érdeklődtem a biztosítónál de elég macerás megkötni emígy is pld-ul új adás vételit kellene írnom ha nem akarok visszamenőleg valami nem tudom már mit fizetni, meg drágult a díj is 30- évesnél több a simóm akkor 3000 körül kell fizetni ha 30 nál kevesebb akkor 6000 körül mozog az éves díj.
2011. jún. 15. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez alap , hogy kötsz rá biztosítást. Ha nekimész egy kocsinak miből fizeted ki a kárt ,ha egy biztosítást se tudsz megkötni. Mert ha nincs biztosításod, egyből neked kell zsebből fizetni. Egy simo simán csinál akár egymilliós kárt egy luxus kocsiban. Megéri kockáztatni évi 5ezer Ft-ért????? Írj egy új adásvételit, h ne kelljen büntetőnapokat fizetni, mert úgy elég drága lenne már.
2011. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!