Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ma felhívott a biztosítóm, és...

Ma felhívott a biztosítóm, és CASCO-t kínált havi 3.200 ft-ért. Érdemes foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta bónus l0-es vagyok. Garázsban állok, napi 20 km-t megyek. 4 éves az autóm.
2011. júl. 8. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ennyiért jó áron kapod-e a cascot. Érdemes pl biztositas.hu-n kiszámolni, hogy mennyi lenne máshol. Illetve casconál rengeteg lehetőség van: töréskár, lopás, önrész, stb...
2011. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem olcsónak tünik. Még a lopás is benne van állitólag.
2011. júl. 8. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pont most állok autóvásárlás előtt és mivel lízinges kötelező rá a casco így számolgattam ilyen kalkulátorokkal én A0 rol indulok ugy a teljeskörű limitáltrezsidijas casco az uniqanal negyed évre 12000ft tehát havi 4000 ft. Uh b10 es kategória mellett nem tudom hogy milyen jó az az ajánlat mert lehet hogy más biztosítónál drágább.
2011. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Irigylem a problémát.

A legutóbbi cascóm (1 éves GL 320) 150 000 volt.

Nem évente - havonta ...

Évi 40-ért akkor is kell az a casco ha nem kell.

Bármi megeshet és hiába a ritka használat,lopás-,tűz-, és egyéb elemi kár bármikor bekövetkezhet.

Olyankor derül ki mennyire hasznos.

De maga a tudat is megér ennyit - miszerint bármi gond adódik - az nem is gond valójában.

(nem a biztosító ügynöke voltam)

:p))

2011. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!