Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Át tudom-e íratni és van-e...

Át tudom-e íratni és van-e értelme foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Meg szerettem volna ma venni egy motorkerékpárt, de kiderült, hogy nem íratták át, lehet, hogy két alkalommal is.Nincs rajta műszaki, ha jól tudom előtte egyébként is műszaki kellene az átíráshoz, de a forgalmiban szereplő tulaj/sikerült elérni/ leadta anno két éve az adásvétalit, s kapott is papírt, hogy a vevő nem íratta át, így ki lett vonva a forgalomból, de nem tudom, hogy az ideiglenes, avagy végleges kivonás!? Mit lehet ilyen esetben tenni? - én szeretném megvenni a motort, mert tetszik, jó is!
2010. jan. 10. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha nem mész bele, mert csak a rengeteg utánajárás és idegeskedés a papírok rendezése. A forgalomba vissza lehet helyeztetni, de elötte vizsga, kötelező,átírás ....ezt csináltasd meg a mostani tulajával( legalább az átírást)
2010. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!