Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Más rendszám a szélvédőn?

Más rendszám a szélvédőn?

Figyelt kérdés

Néha rámtör a paranoia. A kocsi összes üvegébe egy rendszám van gravírozva, ami más mint, a kocsi jelenlegi rendszáma. Kivéve a bal első ablakot, azon nincs semmi. Az is magyar rendszámnak néz ki, az mostanitól korábbi.

További adalék, hogy az első vonószem és a motorháztető tartó pálcika lila, mikor a kocsi fekete :D

Szerintetek miért van ez? Mikor vettem, az eredetiség vizsgát nem én csináltattam, hanem az eladó intézte. Lehet nekem ebből még bajom?


2011. júl. 24. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

A kocsi ablakaiba belegravírozott rendszám volt az, amellyel forgalomba helyezték. Azóta átrendszámozták, ezért tér el a két szám.

A kérdésed többi részére nem tudok választ adni. Talán törött volt a kocsi, ezért lehet.

2011. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ok, de miért kapott új rendszámot?
2011. júl. 24. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Kivonták a forgalomból, aztán visszahelyezték újra, például.


Amikor megvetted, csináltattál eredetiségvizsgálatot, nem? (Úgy tudom, kötelező). Ha igen, és minden okés, akkor ne foglalkozz vele.

2011. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért is kaphat új rendszámot, mert a régit elhagyták.........

Nem kell mindjárt tragédiára gondolni!

:-D

2011. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Profi vagyok összeesküvés elméletek gyártásában :D
2011. júl. 24. 20:30
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Nekem is más van az ablakba, mint a kocsin, mert ellopták az első rendszámomat, én meg úja kértem, mivel olcsóbb volt, mint a régit pótoltatni.
2011. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bp1985 ***** válasza:
A másik meg vagy össze volt törve a kocsi, vagy újrafényezték az egészet. Ha a második, akkor úgy is le fog kopni a felső réteg.
2011. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!