Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi lesz a bónuszomal ilyenkor?...

Mi lesz a bónuszomal ilyenkor? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nekikoccantam egy H Astrának, töltöttünk betétlapot. Az övének annyi baja lett, hogy a hátsó lökhárító berepedt kb 15cm átmérőben.

Most jött egy levél a biztosítómtól, hogy 240 ezer forint a kár, kifizetem-e.

Nem akarom elhinni, hogy ez annyiba került.

Hogyan járhatok utána a dolognak?

Az illető itt lakik pár utcával arréb (nyugdíjas rendőr), gondoltam elmegyek kérek számlákat, hogy mi került ennyibe.

Mennyivel fog ugrani a kötelezőm, ha nem fizetem ki?


2011. aug. 27. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt valami nem teljesen van rendben. 240 ezer egy lökhárítóért? Főleg egy Astrához (nekem is az van, úgyhogy tudom, hogy viszonylag olcsók az alkatrészek, pl. egy lökhárító egy G Astrához színre fújás nélkül 11 ezer forint volt legutóbb) Gondolom ismeri a szervizt és egy kicsit túlszámláztak, hogy az autó is kész legyen, meg a zsebbe is maradjon...
2011. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kötelező -2vel ugrik vissza!
2011. aug. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaja 2 vel vissza de ez a kötelező drágulás nem tudom hogy megy ,mert nekem volt 1 balesetem ott egy párhónapos kocsiba mentem bele kár az kb 800 ezer volt hát mondom azé van a biztosító majd fizet. nekem megugrott 12 ezerről 17 re 1 évig fizettem utána jött ez biztosító váltás na akkor mondom biztos lemegy a számla maradok nem váltok biztosítót . na és akkor jött a számla mit fogok idén fizetni 26ezer valamennyi mondom mi van????????????? na beballagtam egy biztosító váltóhoz vagy mi az kiszámoltuk és jé kijött hogy 11 ezret fogok fizetni ha váltok azért nem mind1 régen groupama most k&h -s vagyok
2011. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tetro ***** válasza:
semmit nem tudsz bizonyítani. van róla bármilyen fotód, hogy mekkora volt a kár? neki viszont lesz számlája... épp lehúzzák a biztosítót. beleköthetsz, jelezheted ezt a biztosítónak. a másik tulaj perre fogja vinni, évekig jársz a bíróságra, és végül veszítesz majd.
2011. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!