Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kaphatok utólag bírságot?

Kaphatok utólag bírságot?

Figyelt kérdés
Ma kaptak el a rendőrök, mert lejárt a műszakim + a zöldkártyám. Én nem is tudtam róla. Elvették a papírokat és azt mondták, hogy 3 napon belül intézzem el az okmányirodán a dolgot. Helyszíni bírságot nem kaptam és arról sem tájékoztattak, hogy később küldenének bírságot. Azt viszont megkérdezték, hogy mennyit keresek, viszont nem volt kötelező megmondanom.
2009. ápr. 23. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemhogy kaphatsz, kapni fogod a bírságot, sajnos nem fognak megfeledkezni erről.
2009. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30 ezer ft -ig terjedő bírságot szabnak ki.
2009. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel a rendőrök vették el a forgalmit elég nagy az esély, hogy nem sima műszaki vizsgára kell menned, amit bármelyik vizsgáztató helyen megcsinálnak, hanem a KPM-nél.

A többit előttem már leírták.

2009. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az nem mentség, hogy te nem tudtál róla. Illik tudni, hogy az autóddal miujság. Egy balesetnél sem mentség, hogy nem tduta memgállni, mert nem volt fékem pedig nem is tudtam róla...
2009. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

10.000-től 30.000 ig + vizsga.

Kérdés hány hét v. hónap mire újra közlekedhetsz vele?

2009. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!