Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elég ha Adás-vételi szerződéss...

Elég ha Adás-vételi szerződéssel veszek egy robogót?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy aki eladja Ő csak adás-vételit "ad" hozzá. Elvileg külföldről van a motor. Más papírt nem tud hozzá adni, mivel ő is adás-vételivel vette. Állítólag nagyon jó állapotban van a motor, kedvező áron, szóval érdekelne nagyon. (Gilera stalker 3éves). Meg merjem így venni?
2011. okt. 11. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, elég az adásvételi, mi mást szeretnél hozzá? Egyébként nagyon jó választás a Stalker, nekem is az van, ha van vele kapcsolatban kérdésed írj nyugodtan. :)

2011. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát gondoltam hogy jó lenne még a moci papírjai, szervizkönyv vagy vmi :D

köszi a választ, ha meglesz akkor írok ;D

2011. okt. 11. 15:23
 3/17 anonim ***** válasza:
50 ccm motornak itthon nincs semmiféle papírja. Csak adásvételi és biztosítás.
2011. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szokás szerintem kismotorról szervizkönyvet vezetni, főleg, hogy az emberek többsége otthon szereli. De ha arra gondolsz, akkor nem valószínű, hogy lopott. Esetleg ha mész megnézni, akkor kormányzárat csekkold, nincs-e kitörve, eredeti kulcs van-e hozzá, stb. Ja és évjáratnak is nézz utána, hajlamosak pár évvel újabbnak meghirdetni.
2011. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

[link]


elfelejtettem belinkelni, ő lesz az szerintem, ha nem mászik nagyon fel az ára a végén :D

2011. okt. 11. 15:39
 6/17 anonim ***** válasza:

Elég flegma az eladó, nálam már ez is kizáró ok lenne. Az ár fog még felfelé vándorolni jócskán, még az utolsó pillanatban is.

Nem rossz motor a Stalker, de ha Gilera, akkor Runner. Mennyi pénzt szánsz rá?

2011. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hát szerintem 200 a max amit egy robogóért kiadnék


Amúgy nekem is flegmának tűnik az eladó, de ha már mennék a motoré, gondolom nem flegmázna, vagy húzhat a ****ba :D

2011. okt. 11. 15:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja, néztem már én is ezt a hirdetést. Nehogy azt hidd, hogy ez a Monster beütés gyárilag került rá, gondolom valami sufni tuning lehet, sose volt belőle Monster változat, meg semmi ilyen baromság. Az évjárat korrektnek tűnik. Az ülésből viszont nem a gyári van rajta. Kérdezd meg tőle, hogy miért bocsájtja áruba a mocit. Mellesleg nagyon flegma a srác, biztos valami falusi lehet.
2011. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Elvileg beszámítja őket, egy másik hirdetésénél olvastam, ott is robogót árul.

A monster rajta csak matrica szerintem, azzal nem is foglalkoztam, nem is értem minek emelte ki külön :D.


Tetszik a kinézete, évjárata, és a futott km.

Egyébként nem is terveztem h veszek valaha is robogót, de ez nagyon megtetszett

2011. okt. 11. 16:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Enyém 2003 körüli és 155-ért vettem, bőven megérné még ennyiért is a 2008-as.
2011. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!