Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lejárt a forgalmim és igazolta...

Lejárt a forgalmim és igazoltattak, mennyi pénzbírságot kapok?

Figyelt kérdés
Elvette a rendőr a forgalmimat, csekket nem adott, azt mondta 3 nap múlva az okmányirodában átvehetem a forgalmimat, ilyenkor mennyi pénzbírságra számíthatok?
2011. okt. 25. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek 50euzrébe került. És nem hanyagság miatt, hanem elnézte a dátumot.
2011. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is elnéztem, október helyett abban a hitben voltam, hogy november, nyugodtan mentem erre tessék...:D

tehát akkor 50 körül várható.

2011. okt. 25. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Elnézte a dátumot. <-- Na ez a hanyagság mintapéldája.


A büntetést a lakóhelyed szerint illetékes rendőrkapitányság szabálysértési előadója szabja ki. Ha az ocsmányirodától visszakaptad a forgalmit, gyorsan csináltasd meg a műszakit, és irány az előadó! Bemutatod, hogy pótoltad a hiányosságot, szánod-bánod stb. Hidd el sokszor számít a hozzáállás.

2011. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!