Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha elkaptak a Bkv-n és kamu...

Ha elkaptak a Bkv-n és kamu címet mondtam be, akkor vajon megtalálhatnak?

Figyelt kérdés
a nevem,és anyám leánykorija,meg az irányító szám valós,de a lakhely más,a mellettünk lévő kerületbe szól a cím,más utca,más házszám.
2011. nov. 8. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, mivel a posta az irányítószámot nézi a kézbesítésnél, ha nem túl sok lakó van azonos névvel akár meg is találhatnak. De amíg behajtó cégnek nem adják át, addig nem fognak nagyon keresni.
2011. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a KEKKH nyilvántartásból lekérik az adataidat és már meg is vagy, ha hitelt érdemlően bizonyítható, hogy Rólad van szó, márpedig a név és az anyja neve ritkán azonos két azonos korú egyénnél, ráadásul ha jó az irányítószám, akkor nem is másik kerületről beszélünk. Szóval ezt bebuktad, naponta szolgáltatok ilyen megkeresésekre választ, de már nem a bkv kéri le az adataidat, majd a bíróság.
2011. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És ha megtalálnak akkor mivan? Letagadod, hogy valaha arra jártál.


Neved, anyád nevét bárki tudhatja, akár még facebookon is kideríthető bármelyik vadidegenről.


Ha nem mutattál fel okmányt (személyi pl.) és nem írták fel a számát akkor sose fognak tudni behajtani rajtad semmit. Még akkor sem ha minden adat stimmel.

2011. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony, ha a személyidet bemutattad és felírásra került a száma, akkor nincs menekvés..
2011. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem,azt nem mutattam be,semmit nem kértek el.még furcsa is volt,csak írták amit diktáltam.csak nem mertem kamuzni az elején,nehogy megjelenjen vmi igazoltatásra jogosult személy.így csak a végén kamuztam be a lakhelyet,ja meg a születési évemet,nem '81 hanem '82.
2011. nov. 8. 20:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy mindenkinek a választ!
2011. nov. 8. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!