Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mozgássérült parkolóba szükség...

Mozgássérült parkolóba szükséges a parkolójegy megváltása, ha rendelkezem mozgássérültigazolvánnyal?

Figyelt kérdés
Fizetős parkoló zóna(piros), de vannak felfestve mozgássérült helyek. Kell jegyet váltanom?
2011. nov. 18. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az én anyám mozgássérült, néha szállítom. Bárhol, ahova kitettük a mozgássérült igazolványt, elfogadták, sose büntettek. Akkor se, ha nem külön mozgássérült hely volt.
2011. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom :)
2011. nov. 18. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem te is olyan ember vagy, aki 10milkás autóval rohangászik, de parkolójegyre már nem telik:)
2011. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy 96'os Puntom van, és gazdaságosabb lenne, ha 4en tudnánk munkába járni vele, és nem kéne tömegközlekednünk. Csak eddig akadály volt a parkolójegy, mivel a munkahely környékén nincs ingyenes parkolás, úgy meg már nem érné meg. De most kezem közé került egyik rokonom kártyája, és így azt fogjuk hazsnálni... Szerintem nincs ebben semmi kivetni való. Az aszfalt (többek között) az én pénzemen lett leaszfaltozva, hadd parkoljak már rajta...
2011. nov. 18. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megéri. Ha lebuksz vele, eljárást indítanak és nem úszod meg egy kis pénzbírsággal meg ejnye-bejnyével. Én a helyedben nem kockáztatnék.
2011. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék, hogy tudnék lebukni.... Ugyan.

Mellesleg 4ünknek kb 30 nap alatt ez a módszer több tízezer forintot spórolna.

2011. nov. 18. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy tudnál lebukni? megvárják mig beszélltok a kocsiba és akkor ellenőriznek, hogy az engedélyben szereplő utas a kocsiban van-e? vagy minden nap hurcolod magaddal a mozgássérültet?
2011. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd meglátod... Most még örülsz a pénzspórolásnak, de hidd el, hogy nagyon ráálltak most az ilyenek ellenőrzésére. Nem irigylem tőled, nem ezért írom.
2011. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!