Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha egy hatalmas tragédia...

Ha egy hatalmas tragédia miatt kifutok a gépjárműátírás adott 15 napjából mit tegyek?

Figyelt kérdés
Át szeretném iratni de sajnos csak 1 hónappal később tudom.. mit javasoltok?
2012. jan. 9. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
hát a magyar államot ismerve örülhetsz ha kétszer annyi büntetéssel megúszod a dolgot szóval szerintem ne kockáztass. persze ez csak az én véleményem
2012. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha kifutsz az időből,automatikusan kivonják a forgalomból,meg kapsz mellé egy 15ezres büntetést.Sajna jártam így,jah amúgy meg első,lehet hogy valaki a kisujjából kirázza azt az 50-60ezret de valakinek meg lehet közbe jön valami sokkal fontosabb dolog.Majd akkor esetleg lehet magyarázni ha magad perkálod ki ;)
2012. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív hozzászólásokat! Mr. első pedig , kívánom hogy az életbe ugyanolyan jó szándékú emberekkel találkozz csak mint te! Csontos voltam Pécsről!
2012. jan. 9. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
AKKOR ÁTIRATOD KÉSŐBB. Nem fognak emiatt büntetést adni. Mi egyszer egy évig nem írattuk át a motort, aztán mi azt írtuk, hogy olaszba vitték ki a blokkot javítani és amíg nem érkezett vissza, addig nem tudtunk eredetiség vizsgát csináltatni.
2012. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valaki írja hogy automatikusan kivonják a forgalomból. Na ez az automatizmus is tart vagy 1,5 évig :)

amikor eladtuk ezt a motort, akkor akinek eladtuk sem iratta át, és másfél év után jött értesítés :)

2012. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg az eladót hogy új dátummal írjatok szerződést ha még nem jelentette az eladást. Ha megértő talán belemegy.
2012. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zloty79 válasza:
Ha sokáig nem íratod át, akkor kapsz egy levelet hogy írasd át és fizess be 15 ezret az önkormányzatnak és 15 ezret még kiszabhatnak a nav (apeh) részéről is. Ha nem jön értesítés akkor az átírásnál amikor megkérdezik miért nem lett 15 napon belül átírva, akkor írásba kell adnod. De ide elég azt írni, hogy pl.: a munkaidőd megegyezik az okm. iroda nyitva tartási idejével, szabit pedig nem keptál.
2012. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!