Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Átmehetek Szerbiába apám...

Átmehetek Szerbiába apám nevén lévő autóval? Milyen papírok szükségesek hozzá?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
a forgalmi és neked útlevél. Nem kell más
2012. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Útlevél helyett személyi is elég, nem?
2012. jan. 16. 23:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem elég, mert Szerbia nem úniós.
2012. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De van valami egyezményünk Szerbiával, hogy nem kell útlevél, úgy ahogy Horvátországgal is.
2012. jan. 17. 11:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, Szerbiába már jó a személyi is.
2012. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 CODE3 válasza:

Attól függ, hogy a családneved megegyezik-e az édesapád családnevével és egy állandó lakcímen vagytok-e bejelentve.

Bármelyikre nemleges a válasz, akkor vámhatósági engedély szükséges, ők kiállítanak egy nemzetközi igazolást ami alap esetben 30 napig érvényes.

2012. jan. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tigress válasza:
Skacok, én szerbiai vagyok (sajnos), és biztosra tudom, hogy NEM kell magyarországiaknak útlevél a határátlápáshez. (Persze, ha emlékbe akarsz szerezni egy útlevélpecsétet... :D)
2012. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Régen nem mehettél át a határon más kocsijával, ma már nem így van, de úgy tudom kell valamilyen meghatalmazás.
2012. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, át lehet menni új /kártya/ tipusú személyivel. Ami az autót illeti a szerbek nem kukacossak mint a magyar szervek és nem kérik a forgalmit. Én sokszor járok át de még soha nem kérték a forgalmit.Minden esetre egy meghatalmazás nem árt és zöld kártya.
2012. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!