Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Járt már úgy valaki hogy...

Járt már úgy valaki hogy biztosító váltás után még mindig nem kapott csekket?

Figyelt kérdés
Én a Pba alkuszon keresztül felmondtam a biztosítást és kötöttem újra az Unionnál de még a mai napig nem kaptam csekket. Esetleg van olyan valaki aki a biztosítási díjat egyszerre fizeti ki az egész évre? Ha van, akkor mikor szokott csekket kapni?
2012. febr. 3. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Provit alkuszon keresztül kötöttem az Uniqánál évest. De inkasszóst. 3 hete levonta a biztosítási díjat és a baleseti adót is, és kb 1,5 hete megküldte róla az igazolást is.


Hívd fel az alkuszt, de még jobb, ha felkeresed a biztosítót.

2012. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az alkusznak is írtam már, annyit írtak vissza hogy majd a biztosító küldi a csekket. Mondjuk a biztosító elküldte e-mail-ben a kötvényt meg a kártörténeti igazolást.Írtam nekik is e-mail-t de még nem válaszoltak.
2012. febr. 3. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Be kell menni az Union biztosítóhoz és elmondod, hogy nem kaptál csekket és ki szeretnéd fizetni . Én sem kaptam meg és ma bementem befizettem és kész ,de ki kell fizetni + a baleseti adót ,mert nekem is alkusz kiszámolt 13 e és + rádobtak 4e baleseti adót ( de nem tudom hogy a csekknél egybeszámolják-e, de érdemes figyelni mert ha nem fizeted be azt az adót is akkor az olyan mint ha nem is lenne biztosításod)
2012. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!