Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha bevonnák a jogsimat (B...

Ha bevonnák a jogsimat (B kat. ) akkor pár hónap múlva simán visszaadnák, vagy újra le kéne tennem a tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Gondolom attól függ hogy az ember mit követ el, de mondjuk két sör után szondáztat a rődner oszt elveszik. Léci ne írjátok hogy ne vezessek ittasan (nem szoktam) csak kíváncsi vagyok, úgy tudom hogy régebben a tanfolyamot is újra kellett végezni. Mi a helyzet manapság? Jaa és hány hónapra veszik el? Három szomszédom is kocsival jár kocsmázni...:-(
2009. jún. 1. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tanfolyamot kell újra elvégezni, hanem az NKH által szervezett utánképzésen kell részt venni.
2009. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Úgy van, ahogy az első válaszban le lett írva, mindenesetre a szomszédokat én mindenképpen feljelenteném, mert állampolgári kötelességemnek érzem, hogy a többi közlekedőt megóvjam egy esetleges balesettől. Ha ezek az emberek balesetet okoznak és meghalna miattuk valaki, Te el tudnál számolni a lelkiismereteddel? Én biztos nem.
2009. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a villám választ :)

Ez az NKH-s tanfolyam mennyibe kerül?

2009. jún. 1. 15:03
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ja ilyenek ezek a szomszédok... megmondom nekik hogy menjenek egy kocsival, úgy harmadára csökken a balesetveszély...

(ez rossz vicc volt bocs...)

Feljelenteni? Durva...

De lehet hogy azt kéne, lehet egyszer engem ütnek el, vagy a családomat.

2009. jún. 1. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt van: [link]
2009. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6hónaptól újravizsgázás
2009. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!