Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Cascot akarok kötni, de nincs...

Cascot akarok kötni, de nincs meg csak az egyik kulcs a kettő közül, lehet ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
Csacot akarok kötni használt kocsira (első tulaj vagyok), nemsokára jönnek szemlézni, de csak az egyik gyári kulcs van meg. Ebből lehet probléma? Nincs sok idő a szemléig meg éppen most nem is hiányzik a kiadás a kulcsmásolásra.
2012. febr. 8. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Lopás cascora egész biztos. - Törésre szerintem nem.
2012. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Nem feltétlenül kizáró ok. De abban az esetben ha kettővel vásároltad meg, és csak egy van, akkor nem fogadják be az ajánlatot, viszont, ha tudod igazolni, hogy egy kulccsal vásároltad akkor semmi gond.

Vagy azt mondják akkor fogadják be az ajánlatot, ha lecseréled a zárakat és bemutatod a kulcsot. Másolt kulcsot nem fogadnak el, mivel az eredeti nincs meg ugyanúgy, azzal bárki vissza élhet.

2012. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia. A lopáskárt kizárják, nem számít, hogy te hány kulccsal vetted az autódat! Gyárilag minden autóhoz minimum 2 darab kulcsot adnak, ha ebből az egyik nincs meg, akkor lopásra csak zárcsere után kapsz fedezetet. Alkuszként dolgozom 10 éve, hidd el, láttam már sajnos pár ilyet:-(
2012. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindhárom hasznos válszt!
2012. febr. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!