Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Posta, Uniqa, K&H KGFB -...

Posta, Uniqa, K&H KGFB - Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Mivel csak pár forint a különbség, ebben a háromban gondolkodunk. Adjatok tanácsot, ki melyiket ajánlja? Előre is köszönöm!

2012. febr. 12. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hiszen mindhárom jó nevű,stabil cég plána ha a forintális különbség is elenyésző.

Különösen azért mert menni sem kell sehová hiszen neten megköthető (netrisk.hu) mi több még kedvezmény is jár érte.

Számold ki ec-pec-kimehetsz módra ...

:)

2012. febr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 13. 18:18
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Én azt mondom olyan társaságot válassz akiknek a fő profiljuk a biztosítás. Továbbá a az alkuszokat nem javaslom. Ha egyszerre akarod kiszámolni több biztosító ár kínálatát akkor max a -MABISZ oldalát javaslom, mert üzleti érdektől mentesek, de a legeredményesebb, ha mindig a szóba jöhető társaság saját oldalán kalkulálsz. Meglepő, de sokszor 1000 Ft okban mérhető eltérés van.

üdv

2012. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképpen megnézem az ajánlott oldalt!
2012. febr. 14. 07:00
 5/6 anonim válasza:

Szia! Ellenben az előttem szólóval mindenképpen javasolnám, hogy személyesen alkusznál kösd a szerződést. Az ár ugyanannyi, de ha bármiféle gondod van, nem kell neked rohangálni, telefonálgatni a biztosító után, az alkusz mindent elintéz neked.

Szép napot!

2012. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a tanácsod, de az előtted szólónak igaza volt. Megnéztem külön-külön a biztosítókat és az egyiknél éves szinten 5000 Ft-tal kevesebb lett a végeredmény! :O Nekem ez megér egy kis utánajárást :-)

2012. febr. 14. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!