Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha a saját tulajdonomban lévő...

Ha a saját tulajdonomban lévő gépkocsit vezetem, melynek van üzembentartója, milyen papírok kell hogy nálam legyenek?

Figyelt kérdés
A forgalmiban, a biztosítási papírokon az üzembentartó szerepel, én sehol. Én csak az adásvételin vagyok mint vevő, és az üzembentartói szerződésen mint átadó. Meg persze a törzskönyvön, de azt nem hordjuk magunkkal. Tehát ha a saját autómat vezetem, de más az üzembentartó, akkor milyen papírokat kérhet tőlem a rendőr közúti ellenőrzésnél, elég ha az adásvételi nálam van, amivel igazolom hogy enyém az autó? Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 25. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi nem kell , 1x nem kérdezték ,hogy kié az autó :forgalmi, jogsi, biztosítás legyen rendbe ennyi nálunk is így van én tulaj és más az üzembentartó és csak én vezetem az autót és már állítottak meg nem 1 x szóval nem kell semmi
2012. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyél egy kölcsönadási szerződést valamelyik papírboltban. töltsd ki azzal aki az üzembetartó. Ezt horrd a többi irataid között a kocsiba. Általában nem szokták kérni a rendőrök. De találkoztam már olyan rendőrrel hogy nem tudott már mibe belekötni és kért tőlem egy ilyen papírt:P

Én meg előhúztam mint az 5. ászt. A rendőr nem tudott mit csinálni így nem bírt megbüntetni.

2012. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tulajdonos vagy!!!!!!!!! neked ehhez nem kell semmilyen jogot igazolnod!!! ekkora baromságot le íratni kölcsön adási szerződés!!
2012. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!