Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Magyar állampolgár nem vezethe...

Magyar állampolgár nem vezethet külföldi renszámu autót, kivéve, ha nem tudja alátámasztani külföldön létét okiratokkal. Mik ezek az okiratok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod.

Nem a kinn lét igazolása a lényeg hanem a magyar lakcím megléte a kizáró ok.

Tehát ha ébenfekete nigériai vagy Lagosból és van egy bejelentett albérleted a Király utcában a NAV kényszer regisztrációra rendeli az Afrikából behozott saját tulajdonodat képező ottani rendszámú autódat - vagy hazaküldi a papírjait.

Kivétel NINCS,24 órás tűréshatár van.

Simlibúvárok szerint naponta megújított kölcsönszerződéssel akár 365x24 óra is lehet ...

Olvass és okulj,azért talán van remény:

[link]

2012. márc. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még egy idevágó:

[link]

2012. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

E szerint a cikk szerint nem tudom rosszul, mostmár beszéltem a közlekedésrendészettel, ott azt mondták, hogy külföldi lakcimbejelentöt forditással hordjak magamnál, es nem érhet baj. Köszi a segitséget!

2012. márc. 5. 18:37
 4/6 anonim válasza:
ÉN Angliaban elek itt dolgozunk,van munkavallalasi engedelyunk,azt mondtak hogy az megfelelo otthon igazolni az itteni statuszod, de az angol jogsimat is elfogadtak!!!
2012. márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na akkor ezt is csak rendöre válogatja :/ Nekem azt mondták, hogy a kinti lakcimbejelentöt hordjuk magunknál hitelesitett forditással.
2012. márc. 6. 16:44
 6/6 anonim válasza:
Na ltod olyan nekem nincs,pedig 3 ve lek angliban! De ez sztem hülyesg!
2012. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!