Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elkaptak a rendőrök 125-ös...

Elkaptak a rendőrök 125-ös motorral. Mekkora büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Nincs jogosítványom és a motornak sincsen 1 szál papírja sem. Volt már aki így járt, mint én? Haverommal is ugyan így volt, csak ő még ittas is volt, ő csak figyelmeztetést kapott. Lehet, hogy elsőre én is csak figyelmeztetést fogok kapni? Az a haverom akkor csak 17 éves volt, én 18 vagyok, tehát nagykorú. E miatt lehet, hogy velem szigorúbbak lesznek?
2012. márc. 7. 20:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
Meg a rendőrnek nincs is krosszmotorja. Földúton az életben nem kap el :)
2012. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nivával azért tudnak meglepetéseket okozni, meg akkoriban egy 125-ös MZ-t nyúztam ami homemade lett endurósítva, úgy voltam vele hogy inkább megállok, mint hogy menekülés közben adja meg magát, akkor többet kapok.

A mostani F450-el tuti nem érnének utol, de hát gyerek voltam még, meg a technika sem volt túl modern. :D

2012. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!