Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha egy 125ös robogót 50es...

Ha egy 125ös robogót 50es papírokkal használok milyen büntetés várhat rám, és mennyi a valószínűsége h rájönnek? Alvázszámot, motorszámot szokták nézni igazoltatáskor ha gyanús nekik? Mert amúgy buták úgysem értenek hozzá.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 12:17
 1/6 DannyZuko ***** válasza:
jaja... buták mi? azért arra is gondolj, hogy a rendőröket is felkészítik az ilyesmikre :) Amúgy engedély nélküli vezetés a minimum amit kapsz + a járművet simán akármikor lefoglalhatják és hatósági műszakira rendelik be. Ott úgy is kiderül, hogy mekkora. Azért amúgy egy rendőr sem tüke, hogy ne vegye észre, hogy az egy 80-120-150ccm2-es motor... ha balesetet okozol vele, akkor a bőrt is lenyúzzák rólad.
2012. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van olyan ismerősöm aki 5 éve használ 50esként egy 200ccm-es motort..nagyon nem néz ki 50esnek...rengeteg igazoltatásnál kérdezték ez 50-es? mondta h igen és ennyivel le volt tudva..Balesetet nem okoznék vele:)
2012. ápr. 6. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem értem ezeket a rendőröket. Nem vagyok autószerelő, de azért egy 200-as henger elég gyanús lenne:D Úgy koboznám el az idióta ismerőseidtől a motorukat éa jogsijukat, hogy többet ha lehet vissza se kapják:D
2012. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 claidheamohmor ***** válasza:
100%
Kár tornázni rajta, eldöntötte, hogy így fog vezetni, most csak önigazolást keres. Ha elszáll vele, remélem más nem sérül meg. (ez mekkora tré, ez a "balesetet nem okoznék"-duma). De most na: azért mert a suttyó haverjai nem buktak meg, lehet, hogy ő már az első útján meg fog. Ez nem a gyakorikérdések-en adott helyeslő válaszoktól függ.
2012. ápr. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem döntöttem el és tényleg kiváncsi vagyok mások véleményére:) Az meg, h "nem okoznék balesetet vele" tényleg hülye duma, de nem nagyobb rá az esély, mint egy 50-es kétüteművel..De ugy is meg lesz ez vétózva..:D
2012. ápr. 21. 16:23
 6/6 claidheamohmor ***** válasza:
Nézd, te tudod. Mi ezzel nem nagyon tudunk itt mit kezdeni. Én nem reckíroznám, mert szerintem tök felesleges.
2012. ápr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!