Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Csak koccanásnál mekkora a...

Csak koccanásnál mekkora a büntetés mértéke? én voltam a hibás figyelmetlenségből.

Figyelt kérdés
Baleseteztem, én voltam a hibás. Csak koccanásos kár történt. Rendőr volt kint, elismertem, hogy hibás vagyok. Mekkora büntetésre számithatok és kb mikor jön ki a csekk? A jogositványt is elvehetik? Mennyi időre? Elnéztem a lámpát és kihajtottam a kerszteződésbe tegnap. Anyagi veszteségen kivül nagyobb baj nem történt. Pontozás van még? Mennyi pontot kapok ezért?
2011. márc. 10. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal pontozás nincs,biztosítód fizet,annyi hátrányod lesz belőle hogy esetleg a bónusz kategóriádat csökkentik.
2011. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a biztosito behajtja rajtam ezt a pár száz ft-os kárt?vagy hogy van ez a biztositoval?de engem most a rendőrségi bünti érdekelne!Arra mennyire számithatok?Oké,figyelmetlen voltam,de bárki lehet ilyen cipőben!szerencsére anyagiakon kivül más baj nem lett!Senki se sérült ez vigasztal.Azt tudom,ha átmész a piroson 100rongy.De én bajt is okoztam.Mennyivel tetéződhet a bünti?
2011. márc. 10. 19:58
 3/8 anonim válasza:
Azt, amit te párszáz forintnak nézel, valószínűleg nem annyiért fogják a másikon megcsinálni. ha csak megkarcoltad pl. akkor viheti azt az elemet átfestetni, az véletlen sem párszáz forint. És akkor még nem is horpadt be, csak a fényezéssel lett gond.
2011. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A biztosító kifizeti a kárt.Rajtad nem hajtanak be semmit,piroslámpa miatt sem,mivel ha nem látta rendőr és nem lettél lefényképezve akkor nincs bizonyíték.(kivéve ha aláírtál valamit,sose szabad!)Azért van a biztosító,hogy kártalanítsa a másik félt,akkor is ha te nem tudod.
2011. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kb. 8 éve oszlopnak mentem, nem történt sérülés, az oszlop is a helyén maradt, csak a kocsink ment tropára. Mivel arra járt egy rendőr, intézkedett is. Később kaptam egy levelet tőlük, hogy más tulajdonát nem rongáltam, de a közúti forgalom, vagy közrend megzavarásáért bírságot kellett fizetnem (én már meg nem mondom, milyen néven nevezték). Ez 5-8000 forint volt, erre sem emlékszem.
2011. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 demo8 válasza:
HA irva lett betétlap, akkor 100% hogy nem lessz belőle bajod! mivel személyi sérülés nem történt és ha 20 ezer forintos a kár ha 1000000 tök mind1 2 bonussal fox visszaesni aza feltetőleg visszaszámolsz mennyit fizettél 2 bonusszal ezelött pl. ha5 ben vagy akkor 3 as leszel maximum 3000 ft al lessz több a biztosításod. viszont most olvasom a kérdésed hogy feltehetőleg piros lámpán mentél át. nos ez a rendőrtől függ.te tudod mit beszéltetek meg lehet.
2011. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
valakitől hallottam,hogy 300e lesz a büntim :( ez igaz????
2011. márc. 11. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha beismerted a piroslámpát akkor sajnos igen=/ Felemelték 300 000 Ft-ra,nem értem hogy képzelik,nyomják rá a benzinre a 60% adót és még ez is!
2011. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!