Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jelent-e valami gondot ha a...

Jelent-e valami gondot ha a külföldön vásárolt robogó forgalomból már 2008-ban ki lett vonva, de az adásvételi csak pár hete történt meg?

Figyelt kérdés

Forgalomba szeretném helyeztetni ugyanis , két hónapja vettem motorhibásan ,mostanra lett üzemképes . Az adásvételi szerződés kétnyelvű , eredeti forgalmi és forgalomból kivonási papír megvan ,biztosítást már kötöttem rá, 10 nap múlva randi a kpm-el .

A motort irreálisan drágán árulták és 3 évig egy garázsban állt . Vajon fog-e valamelyik hivatal amiatt kötekedni,hogy a forgalomból kivonás és az adásvételi szerződés dátuma között több mint 3 év van ?



2012. ápr. 8. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Az adásvételiit követő 15 napon belül kötöttél biztosítást - a többi nem a Te gondod.

Bár nem értem a KPM-et,hiszen nem vizsgaköteles - hacsak nem rendszámos robogóról van szó .

:))

2012. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De,rendszamkoteles :) 250 ccm
2012. ápr. 9. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!