Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Új vizsgarendszerben jogsit...

Új vizsgarendszerben jogsit szerzők! A vizsgalapot már tényleg nem kérik a Petzvál utcában a jogsi kiváltásához?

Figyelt kérdés

Ma lett meg az elsősegély vizsgám,és holnap mennék a Petzvál utcába kiváltani a további papírokat.


Már a forgalmi vizsgámra sem kellett vinni a vizsgalapomat (amibe anno írogatták,hogy meglettek-e az egyes vizsgáim),és az oktatóm azt mondta,hogy a további ügyek intézésében nem lesz rá szükségem.


Ettől függetlenül mégis bizonytalan vagyok azzal kapcsolatban,hogy kell-e vagy sem.Akik mostanában kapták kézhez a jogsijukat,nálatok hogy volt ez? :-D


Köszönöm a választ!


2012. máj. 17. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már elég régen vizsgáztam annó a legutolsó kategóriám is 2008 as. :D


Akkor még volt vizsga lap a buszos oktatásnál!

De akik most vizsgáznak B kategóriából azoknak nincs rutinvizsga sem bele van kalkulálva a forgalmi vizsgába.


Igen nem kell a vizsgára sem mert megszünt!

Személyazonosító alapján azonosítanak és ennyi..


De egy jó tanács!

Attól hogy nem kell szerintemn a pénztárcádba el fog férni szerintem azért vidd magaddal ha még meg van meg a forgalmi minősítő lapot személyit lakcímet stb..


Az orruk alá kell dugni mindent a petzválba a legszametebbek...


A végén még haza zavarnak tehát inkább legyen nálad minden az a tuti ! :)

2012. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jah még annyi le maradt hogy csak egy vizsgaigazolást kapsz amivel majd el kell battyognod az okmányirodába és 4000.- ft legyen nálad mert annyi a jogsi illetéke . :P
2012. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi az infókat :-)

Már pénteken voltam a Petzválban és az okmányirodában is,úgyhogy úton van a jogsim :-D


Várom már nagyon,hihetetlen érzés,hogy vezethetek mostantól autót :-P

2012. máj. 21. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!