Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kötöttem szerzödést egy...

Kötöttem szerzödést egy biztositoval, de kb 2 hétre vissaküldte a biztósitó a befizetett pénzt (fél éves biztositási csek volt és posta auto) ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Biztosan akkor is ilyen jól fogalmaztál :-)
2009. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezen mit nem értesz?
2009. jún. 28. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne hari, de én sem értem.

Szerződést kötöttél, de visszaküldték a pénzt? Valami okuk biztosan volt... Lehet, hogy a bm rendszer azt dobta ki, hogy nincs forgalomban az autód, és adatpótlást kértek, amit nem küldtél.

Posta autó? A Posta Biztosítónál kötötted?

2009. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen visszaküldték a pénzt!a papirok rendben voltak!at auto forgalomban volt és a posta autónál kötöötem meg!az ügyintézö azt mondta hogy minden rendben van!de akkor ez h lehetett??még papirt sem küldtek hogy mi a bajuk!nem értem öket
2009. jún. 30. 09:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha írsz egy privátot, a rendszámoddal vagy a kötvényszámoddal, talán tudok segíteni.
2009. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!