Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Opció törlése forgalmiból?

Mike016 kérdése:

Opció törlése forgalmiból?

Figyelt kérdés

Vettem egy használt autót amelyen volt hitel. Ki lett fizetve meg is van a törzskönyv de az előző tulaj nem töröltette az opciót. Mivel a tulajt nem tudom elérni nincs meg a száma már az lenne a kérdésem hogy valahogy ki lehet deríteni hogy melyik banknál volt hitel a kocsin? Mert akkor onnan kitudnám kérni a záradéktörléshez a papírt és végre áttudnám íratni.


Előre is köszönöm a válaszoakat



2012. jún. 6. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

"Mivel a tulajt nem tudom elérni nincs meg a száma már"


Ja persze! Az adásvételin csak épp a címe, a születési adatai és az anyja neve vannak feltüntetve! Ne mondd, hogy ennyi adat birtokában nem tudod elérni és elkérni az a k. törlési engedéyt amit a bank küldött neki a hitel lejártakor! Egyáltalán amikor vetted és láttad a forgalmiban a bejegyzést, akkor miért nem kérdeztél rá a papírokra?


Még valami: én kereskedőtől vettem autót, de akartam a régi tulajjal beszélni. Kb. 5 percbe tellett megtalálni az Iwiw-en!

:D

2012. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!