Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Külföldre utazáshoz (nem...

Külföldre utazáshoz (nem eu-s/shengeni ország) milyen papír kell az autóhoz?

Figyelt kérdés

Tehát van egy autónk, amit édesanyám nevén van, ő elmúlt 50, így kevesebbet fizet utána szinte mindenből. Már meg van a jogsim, úgy hogy az autót megkapom én. Most már viszont szeretnék külföldre utazni az autóval, ehhez milyen meghatalmazás vagy igazolás kell nekem hozzá?

Ha üzembetartóit csináltatok, akkor megint csak engem terhel az adó, szóval mindegy, ha a nevemen van. Sőt úgy még jobb lenne, ha a nevemen lenne, neki meg csinálnánk egy üzembetartóit, és akkor úgy fizetne utána tovább?

Vagy hogyan kellene megoldani ezt?



2012. jún. 23. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon rinyálsz, akkor írjatok egy kölcsönadási szerződést, aztán készíttess belőle egy hiteles fordítást az adott ország(ok) nyelvén!

Bár szerintem nem nagyon foglalkoznak vele sehol.

2012. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy két tanúval közokirattá minősített kölcsönszerződés és persze nemzetközi zöldkártya a biztosításról.

Átírást,üzembentartóit ne erőltesd mert sok pénzbe kerül és így elveszted az olcsóbb kötelező előnyét.

2012. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!