Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit mondjak a központi okmányi...

Mit mondjak a központi okmányirodában, hogy sürgősséggel kapjam meg a jogsimat?

Figyelt kérdés
B kategóriás jogsim van, és nemrég tettem le A-ra a forgalmi vizsgát. Meg is jött a papír amivel mehetek az okmányirodába, de sima ügyintézéssel az még 1 hónap míg megjön. Ajánlották a Visegrádi úti központi okmányirodát, hogy ott lehet sürgősséggel intézni, csak indokolni kell miért. Vajon mit mondhatnék amibe nem köthetnek bele?

2012. aug. 5. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Talán azt írd bele, amiért tényleg sürgősen kell, abba biztosan nem kötnek bele.
2012. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most mi is a sírás tárgya? A B-t használhatod amíg az a meg nem jön! Nem fontos leadni, ha okmányirodai átvételt kérsz, mert majd csak akkor adod le a régit, ha az új megérkezett. Ilyenkor spórolsz kb. egy hetet is.

A jogsinál nincs sürgősségi ügyintézés mint az útlevélnél.


Mondd azt, hogy a nagymamádat kell kórházba vinni, de csak motoron lehet, mert klausztrofóbiás!

A kiskölykök is mindig a nagyijukkal jönnek...

2012. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Indoklás: közeljövőben tartósan külföldre utazol rokonokhoz/dolgozni/k*rvákért és kokainért.


Aztán a kutya sem fogja ellenőrizni valóban kimész-e.

2012. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem tudod megsürgetni,de -javítsatok ki-,mivel nem ez az első jogsid,így-belföldön- a papír igazolással is vezthetsz motort.

Off:mennyi ideig tartott az A kategória megszerzése?

2012. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nemkell indokolni semmit...

Csak ha a 24 órás ügyintézést választod az 40- vagy 50 e már nem emlékszem.

Ha háromhetest akkor kb 40, és hetenként - 10 e :-(

2012. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első jogsinál nem vezethetsz a papírral, mivel hiáb van papír az még nIncs az adatbázisban, legalábbis mindegyikben.

Csak akkor használhatod, ha már volt jogsid, csak lejárt, cserélik....

2012. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na mivel úgy látom sok itt a félreértés, gondoltam leírom a dolgok menetét. A visegrádi úti központi okmanyirodaba kell menni intézni a dolgot, majd ott adnak egy e-mail címet ahová a kérelmet kell küldeni. Nekem sikerült, 5 nap alatt intézik, plusz költség nélkül! Csak mondjuk nem postázzák, tehát utazni kell vidékről. Köszönet az okmanyirodanak ! Nagyon kedvesek, és hihetetlen precíz segítőkész munkavégzés folyik ott!
2012. aug. 9. 09:40
 8/8 anonim ***** válasza:
ja, én 3 órát áltam sorba egy rendszámért...
2012. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!