Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Amit az okmányirodában adnak...

Bencu08 kérdése:

Amit az okmányirodában adnak az arcképes nyomtatvány úgynevezett " ideiglenes " jogosítvánnyal lehet vezetni?

Figyelt kérdés
jogosítvány,

2012. aug. 5. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire való, egy ideiglenes vezetése engedély, ha nem vezetésre?
2012. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én most voltam jogsit hosszabbítani/cserélni,és nagyon világosak a játékszabályok :

-a régit nem vonják be,ezzel kell járni tovább,

-elkezdik az újat intézni,erről adnak egy fényképes igazolást,amit magadnál kell hordani,

-és ha megjön hozzájuk az új jogsi ,(kb 1 hónap),akkor szólnak,és ott bent ,kicserélik a régit az újra,

2012. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kategória váltás volt a régi csak kismotor vezetésre jogosít,
2012. aug. 5. 13:00
 4/6 A kérdező kommentje:
most derült ki hogy amit kaptam az nem ideiglenes .. régen úgy volt (5 éve) hogy amit adtak azt használtam motornál nem volt gond az igazoltatásnál de most viszont 1 sima kérelmi igazolást kaptam nem ideiglenest .. azt kérhetek az okmányirodában így hogy már az ügy folyamatban van és még eddig nem volt ilyen kategóriás jogosítványom ?
2012. aug. 5. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok, kispajtás! Ennyi idő alatt (Mennyi is volt? Hat óra?) sikerült eljutnod a papírod címének elolvasásáig és megértéséig.


Kérlek, szánj rá még pár órát az életedből, és olvasd végig.


Segítségül egy tipp: minden ilyen jellegű iraton fel van tüntetve, mire jogosít. Hidd el: mindegyiken. Most szépen keresd meg, hogy a tieden van-e olyan, hogy jogosult vagy vele ezt vagy azt vezetni.


Értelmezés:

- Ha van rajta ilyen, akkor jogosult vagy vele vezetni.

- Ha nincs rajta ilyen, akkor nem vagy jogosult vele vezetni.


Tudsz követni?

2012. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
persze tudlak, el is olvastam , csak az a különbség a mostani meg az 5 évvel ezelőtti között, hogy a régit elfogadták a rendőrök ezt meg nem , azért kérdeztem azt hogy ideiglenest adnak e így hogy csak kategória váltás volt nem meg újítás.
2012. aug. 6. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!