Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan vezethetnék friss...

Hogyan vezethetnék friss jogosítvánnyal minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz forgalmi vizsgám, és már a hétvégén illetve jövőhéten is lenne alkalmam arra, hogy autót vezethessek. A jogsi kiállítása kb 2-3 hét. Nem szeretnék kijönni a gyakorlatból. Esetleg van rá más mód, hogy igényelhessek ideiglenes engedélyt?

2012. aug. 20. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Kiesel a gyakorlatból? Ez vicces, hiszen még benne sem vagy!
2012. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nem nevezhető gyakorlatnak, de akkor is fontos lenne hogy lendületben maradjak. :)
2012. aug. 20. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kimentek a tanpályára apuval-anyuval, azt kanyarogsz kicsit. Nem 2-3 héten fog múlni... ...
2012. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Végre valami új szöveg, eddig mindig a nagymamát kellett kórházba vinni sürgősen és más nem ért rá!

Nincs ideiglenes jogsi, legalábbis első plasztik helyett nincs!

:D

A nem létező gyakorlatból pedig nem fogsz kiesni! Ha néhány hét kieséstől elfelejtesz vezetni, akkor javaslom ne is ülj autóba! Ez olyan mint az úszás vagy a biciklizés, nem lehet elfelejteni!

2012. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

azért a helyedben abban sem lennék biztos, h sikerül az forgalmi. mert elég sok hibalehetőség van, pár perc alatt ott találod magad, hogy már meg is húztak.


ha nagyon vagány vagy, akkor jogsi nélkül vezetsz. én is így tettem, szerencsére nem kaptak el. :) bár azért nem voltam nyugodt, mikor egy sünverda bejött a képbe :)

aztán ahogy azt kell, törvényszerűen, az 1 hónapos kis jogsimmal elmentünk kirándulni, átruccantunk Párkányba, az első sarkon lemeszeltek a sünök, de ott már tudtam lobogtatni a kis kártyámat :D

2012. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!