Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Tegnap (pénteken) lejárt a...

Tegnap (pénteken) lejárt a kocsim műszakija. Csak jövő hét csütörtökre kaptam időpontot vizsgára. Mehetek addig vele vagy inkább ne használjam? Itt is van az egy hónap türelmi idő, amíg nem büntethet meg a rendőr?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 16:29
 1/9 A kérdező kommentje:
A tegnap igaz, a péntek nem:), szóval 30-án.
2009. júl. 31. 16:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs türelmi idő, de ha te időben bejelentetted, akkor az említett napig járhatsz a vizsgabejelentővel.
2009. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerdán jelentettem be, telefonon kaptam időpontot, ezt nem tudom mivel igazolni, ha megállít a rendőr.
2009. júl. 31. 17:01
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem tudod igazolni, akkor "bukott" a mutatvány. Viszik a rendszámtáblát és a forgalmit.

Nincs türelmi idő.

2009. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem mászkálok vele addig, a vizsgáztatóhely meg itt van 5 percre, csak nem pont addig kapnak el:)

Bár nem hiszem, hogy a rendszámtáblát vinnék, mert pár évvel ezelőtt 3 hónapja lejárt műszakival igazoltattak és csak pénzbüntetést kaptam. (Akkor mondta a rendőr, hogy 1 hónapon belül nincs büntetés, de azért 3 hónap..., akkor valóban figyelmetlen voltam, nemm vettem észre.)

2009. júl. 31. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha telefonon jelentetted be, akkor a viszgadíjat mikor fizeted be?

Legalábbis régebben úgy volt, hogy amikor bejelentettem műszakira, akkor adtak valami papírt és fizetni is kellett...

2009. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem a zöld kártyám járt le tegnap, ma még mentem vele egy kicsit, de hétfőn azonnal viszem vizsgáztatni. Ja, a műszakim is nemsokára lejár, úgyhogy egy kaptafa alatt megcsináltatom. Én is telefonon jelentkeztem be, nincs igazoló papírom róla. És csekket se kaptam hogy előre be kéne valamit fizetni.
2009. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nálunk ott helyben kell fizetni, 10 éve ugyanoda viszem. Egyik nap délután leadom az autót, kifizetem amit kell, másnap reggel átnézik, megcsinálják a vizsgát és délután mehetek érte.
2009. júl. 31. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha érvényes volt még a müszaki amikor bejelentetted,akkor mehetsz vele a vizsga időpontjáig.
2009. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!