Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A vezetői engedély kiváltásáho...

Eszternagy kérdése:

A vezetői engedély kiváltásához előbb be kell mennem a közlekedési hatósághoz. Oda mit kell magammal vinnem és ott mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha én nem tudom felmutatni az igazolást a sikeres elsősegély vizsgáról, mert nem kellett levizsgáznom? Azért nem kellett, mert egészségügyi középiskolába jártam, volt elsősegély tárgyam is és elfogadták a vizsga helyett.

2012. okt. 15. 13:04
 1/5 anonim válasza:
Miután megvan az utolsó vezetési vizsgád, bemész az illetékes közlekedési felügyeletre, ahol kiadják a papírjaidat. (Lehet nem azonnal, hanem csak másnap) Ott szerintem meg tudják mondani, milyen igazolás kell az EÜ vizsga miatt. Utána ha minden megvan mehetsz az okmányirodába. Ha jól emlékszem ennyi. Sok sikert. :)
2012. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Személyi kell, meg az eü vizsga papír. Ki adják a vizsgaigazolást és Go az okmányiroda. Az okmányirodában kapott papírral viszont nem vezethetsz!
2012. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ez szuper. Én hetente csak egyszer vagyok otthon (egyetemista vagyok), onnan is 60 kilométert kell utaznom az illetékes közlekedési hatóságra, ami elég sok időmbe és pénzembe kerül és akkor még kitolnak az emberrel úgy, hogy csak másnap adják ki a papírt, amiért nem tudok elmenni másnap csak egy hét múlva újabb súlyos költségen? Ilyen az igazi magyar mentalitás! :/ :@

Nem tudtok véletlenül erre valamilyen megoldást?


Köszönöm a válaszolóknak, mentek a zöld kezek. :)

2012. okt. 15. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a forgalmi vizsga után mondták, hogy 4 munkanap múlva mehetek átmenni a vizsgaigazolást. Elmentem, oda adtam amit kellett és meg is kaptam. Aztán irány az okmányiroda.

Ha neked ilyen macerás, akkor kérj meg valakit, hogy menjen el helyetted. Azt hiszem kell hozzá meghatalmazási nyilatkozat, de ez nem 100.

2012. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Somogyban nem adják ki másnak még meghatalmazásal sem, gondolom máshol is így van...
2012. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!