Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elhagytam az EÜ. Vizsgát...

Kamikazemagic kérdése:

Elhagytam az EÜ. Vizsgát igazoló papírom, megvan a jogosítvány, mehetnék csináltatni, de anélkül nem lehet! Hol lehet újra kérelmezni vagy újra kell vizsgáznom?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ott ahol az elvesztettet kaptad!
2012. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a tökömért nem lehet odafigyelni erre? Szinte hetente van egy olyan szamár mint TE hogy elveszti azt papírt. Érdekes én soha nem vesztettem volna el mivel tudtam hogy nélküle nem vezethetek, nem csinálhatom meg a jogsit. olyan nehéz berakni a pénztárca cipzáras részébe? :O És most mond azt hogy nincs igazam!
2012. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valahol csak vizsgáztál -kaptad az igatolást, tehát van nyoma. Ott kell másolatot kérned.
2012. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer hazavitted, akkor kizárt, hogy elveszett volna. Akkor otthon kell lennie. Nézz körül alaposan. Lehet, hogy betetted egy könyvbe, vagy egy fiók aljára, hogy tuti meglegyen, csak már nem emlékszel.


Ez volt a normális válaszom. És ne haragudj, de ezt muszáj leírnom: akire még egy apró papírt se lehet rábízni, arra, hogy lehet rábízni egy autót, illetve mások biztonságát?

2012. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még csak most néztem meg a válaszokat, kértem új papírt ahol megcsináltam a viszgát 3000Ft-ért kiállították!


Aztán mikor mentem a jogosítványhoz való többi papírért akkor derült ki, hogy én azt már réges-régen leadtam a többi papírommal együtt... ezért nem találtam...

2013. jan. 15. 18:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként meg mi köze van egy papírcetli elhagyásának a vezetésbiztonsághoz???
2013. jan. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!