Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi van, ha nem fizettem be a...

Kazsemestor kérdése:

Mi van, ha nem fizettem be a KGFB biztosítást és felbontják s szerződésem?

Figyelt kérdés
2 hónapja megrendeltem neten az új kocsira a kgfb-t,azóta viszont a levelezési címemre nem jött a csekk és teljesen ki is ment a fejemből,most hívtak a biztosítótól,hogy az állandó lakcímemre küldték,60 napig nem fizettem,felbontják a szerződést.Ilyenkor bevasalják rajtam a tartozást,vagy hogy működik?Új biztosítást hogyan tudok kötni?Kapásból hátránnyal indulok,hogy az előzőt nem fizettem?

2012. nov. 15. 09:59
 1/3 A kérdező kommentje:
az autóval azóta nem közlekedem,mert nem tudom,mi van vele,stb.
2012. nov. 15. 10:00
 2/3 Sn0wf0x ***** válasza:
100%
Csak annál a biztosítónál tudsz újra kötni, ahol az előző biztosítás megszűnt, a nem fizetett időszakra pedig fedezetlenségi díjat kell majd fizetned!
2012. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azért van lehetőség még befizetni (átutalni vagy személyesen fiókban) vagy ha már megszűnt a szerződés, akkor valahogy reaktiválni. Ha telefonon hívtak, akkor ezt meg kellett volna beszélni az ügyintézővel. Ja és az lett volna a minimum, hogy elmondja a lehetőségeidet. Max. anyagi hátránnyal indulsz, mert ha lesznek biztosítással nem fedezett napok, akkor valóban fedezetlenségi díjat kell fizetni, ami biztosan többe lesz, mint ha a biztosítást fizetted volna!
2012. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!