Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha üzembentartót váltok vagy...

Ha üzembentartót váltok vagy kivonatom a forgalomból az autót, akkor rajtam már nem hajtja be a biztosító az elmaradt díjat?

Figyelt kérdés

Megszűnt a kötelezőm tavaly év közben és amikor újra kötöttem nem kaptam csekket, mert hogy jövőre 2.hóban lesz az évfordulóm. Februárban meg is kaptam visszamenőleg, de nem fizettem be csak az aktuális negyed évet, mert sok volt egyszerre.

Azóta folyamatosan megszüntetik a szerződésem, (én meg úra kötögetem), mert a negyed éves nem fedezi az összes hátralékomat. Azóta erről nem kapok csekket, mert ahogy online megkötöm mindig a negyedévest küldik. Most kaptam a megszüntető levelet, hol ott egy hónapja megszűnt. Most telefonon kötöttem újra és több mint 70eFt-ott kell befizetnem hogy rendezve legyek. (a megszűnéstől, a mai napig 10eFt-ot pakoltak rá az aktuális tartózásra).

Részlet lehetőség pedig nincs!


2012. nov. 21. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze ha eladod, vagy üzembentartót jegyeztetsz be akkor már nem zaklatnak a fedezetlenségi díjjal!

De mint azt magad is megtapasztaltad ahogy megint kötsz új biztosítást rögtön rádverik a fedezetlenségi díjat!

Fizesd be, jobban jársz, pont ezért találták ki!

2012. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ameddig akár csak 1ft akármilyen sár van akocsin nem csinálhatsz vele semmilyen trükköt,ahogy irtad nem fizetted be,mindentöl függetlenül igénybe vettél egy szolgáltatást de fizetni nem akarsz ért?aha.érdekes..mi lenne ha ahol dolgozol megközönék a munkád de nem fizetnének..hallod benzinkuton se fizzes..minek..trükközni azt szeretnél klasszikus magyar jellem...gratula
2012. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!