Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » EU-gyűlölő, keletpárti hazafi...

EU-gyűlölő, keletpárti hazafi vagyok. Igényelhetek az autómra olyan rendszámot, amin országjelzésként a kék alapú EU-csillagos H betű helyett a hagyományos,90-es évekbeli fehér alapon piros-fehér-zöld zászlós H-betű van?

Figyelt kérdés
Nem ismerem el Magyarországot az EU legitim tagjaként, ezért ütközne az elveimmel olyan autót vezetni, aminek rendszáma Magyarországot az EU részeként ábrázolja.

2012. dec. 20. 02:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%

"EU-gyűlölő, keletpárti hazafi vagyok."


Ha hazafi vagy akkor nem lehetsz vagy sem kelet, észak, dél és nyugat párti, hanem egyszerűen Magyarország párti. Egyébként nem igazán értem, hogy a kérdésedben miért kell ezt kihangsúlyozni. Én is szeretem a hazámat mégsem azzal kezdem kérdéseimet, hogy magyar vagyok és ezt meg ezt szeretném...


Egyébként szittya magyarként miért jársz autóval? Magyar ember, lovas ember...A Ráróra meg nem kell rendszám...

2012. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nemzeti Kommunista vagyok.
2012. dec. 24. 14:17
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország az EU tagja. Ha nem fogadod el, nem kell itt élned, az EU és Magyarország törvénye lehetővé teszi a távozást, nem úgy mint a szocializmusban.

Tehát: miután tőlünk északra, délre és nyugatra is EU van, és ott csak EU-s rendszámot kaphatsz, akkor egy út marad: keletre...

Ha gondolod, felsorakozok búcsúztatásodra. Azért nagy ünnepséget, beszédet ne várj, egyszerűen integetni fogok. Pááá...

2013. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!