Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha segédmotoros kerékpárral...

Ha segédmotoros kerékpárral közlekedek, és nincs nálam a kötelező biztosítás, és megállít a rendőr igazoltatni, akkor mi történik?

Figyelt kérdés

Pl:Ha szimplán otthon hagytam, vagy nem kötöttem.

Ha megbüntet akkor mekkora összegre?



2013. jan. 13. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Jóval többre büntet meg, mint amibe kerül egy éves biztosítás. Pl nekem kb 4ezer Ft egy évre. bünti 15ezer alatt nem nagyon van. Nem éri meg bliccelni. Főleg belerohansz teljesen véletlenül egy audiba, aztán biztosítás hiányában fizetheted zsebből...
2013. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem van, csak ha néha véletlenül otthon hagyom, az ugyan olyan mint ha nem lenne? Milyen szívás...
2013. jan. 13. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi történik? Semmi! A rendőrségnek már nem tartozik a hatáskörébe a biztosítást szankcionálni. Max ír egy jelentést, az önkormányzat meg megnézi van-e. Ha van, akkor ennyi, ha nincs, akkor szankcionál.
2013. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!