Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » KÖTELEZŐ BIZTOSÍTÁS! Év végén...

KÖTELEZŐ BIZTOSÍTÁS! Év végén váltottam biztosítót. A NK, -en többet is, az 1-et rettent mód összekeverték az adatokat! Kötelességem váltani? Többi lent.

Figyelt kérdés
Most érkezett meg a kötvény és erős 2x-es lett a megalkudottnak. De a helyes adatokkal probáltam a kalkulátort, és megint az eredeti olcsó árat hozta. Jeleztem az alkusz társaságnak a hibájukat, kiváncsi leszek az eredményre. Ilyenkor maradhatok az elöző biztosítónál? Vagy nem?
2013. jan. 11. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A régit már felmondtad, de az újat még nem kötötted meg. Ilyenkor mehetsz, akihez akarsz! Kezdd el időben intézni, mert talán még fedezetlenségi díjat is követelnek majd!


Legközelebb szánj rá egy órát az életedből és hívd ki az ügynököt, vagy menj be az egyik fiókba.

Ha visszamész a régi biztosítóhoz, akkor jó esetben még csökken is a díj. Én is kiléptem, majd újra kötöttem és majd' a fele lett a biztosítás...

:D

2013. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezek amiket írtál tudom,de köszi. És pont az ügynök miatt mentem a netre. Mert ha őneki nem igazán éri meg,/mért érné meg ,kisebb a jutalék/ akkor nem csinálja meg. A lassú járművet pl: 1000-ft-ért csinálja ,mert állítólag nem kap rá jutalékot!
2013. jan. 12. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt az ügynököt rúgd ki!

Ha meg tudod, akkor miért kérdezed?

2013. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!