Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Befizetett kötelező biztosítás...

Befizetett kötelező biztosításomra még nem reagált a biztosító. Nem küldött igazolást. Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Igaz 2013.01.04 adtam fel a csekket.Lehethogy lecsusztam a határidőről?Várjakmég vagy telefonáljak?

2013. febr. 2. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A családban 2 személygépkocsi van. Az egyik kötelezője a K&H Biztosítónál, a másiké a Groupama-Garancia Biztosítónál van.

Mindkettő díját éves gyakorisággal, folyószámláról történő csoportos beszedési megbízással teljesítjük. Mindkettő díját január 1. hetében, 1-2 nap eltéréssel szokták levonni.

A K&H igazolása január 20-a körül szokott érkezni, a Groupamáé február utolsó hetében. Telefonon megnyugtattak: határozatlan időre kötött biztosításnál az igazolás az évfordulót követő 60 napig érvényes. (Ez egyébként szerepel is a díjigazoláson.)

Ha aggódik, akkor érdeklődjön a biztosítójánál.

2013. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"2013.01.04 adtam fel a csekket"


Minek még ezen felül igazolás, külföldre készülsz? A "zöldkártya" csak oda kell, magyarországon elég ha a befizetett csekk ott van nálad. Sőt már az se nagyon kell, mert úgyis lekérdezik a nyilvántartásból, ha érdekli a rendőröket!

Csekket a forgalmiba, oszt' go!

2013. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!