Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Műszaki vizsga. Hogy is van ez?

Műszaki vizsga. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni, hogy ha 30 nappal a lejárat előtt viszem, akkor milyen kedvezmény jár, ha jár.


Mennyi 2013-ban a műszaki vizsgadíj?


2013. ápr. 11. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi kedvezmény nem jár, csak annyi változás van, hogy ha 30napon belül viszed a 2évet akkor is az eredeti lejárattól adják. A vizsga díj szervizenként változik 25-30.000 forint körül van.
2013. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Plusz kedvezmény nem jár érte, csupán maga a "lehetőség", hogy ha 30 nappal a lejárat előtt viszed el autódat vizsgáztatni, akkor is a lejárat napjától fogják számolni a 2 év műszaki érvényességet.


Leírást a témában itt találsz: [link]


Személyautót szeretnél műszakiztatni? A vizsga díj változó. A minimum 16.290 Ft. Az első hozzászóló által írt 25-30 ezer ft-ot azért cáfolom:)


Ennél jóval olcsóbban is meg lehet úszni a műszakit, csak jó helyen kell keresni. Amit linkeltem oldalt, ott meg tudod nézni, hogy a budapesti szervizek mennyiért vizsgáztatnak. Itt: [link]

2013. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, személyautót, hát Pest messze van, hajdú-bihari vagyok :) hát próbálom minél olcsóbban ha tudom.
2013. ápr. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!