Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A jogosítvány megérkezéséig...

A jogosítvány megérkezéséig az okmányirodától kapott igénylési lappal lehet vezetni?

Figyelt kérdés
Első jogsi, nem megújítás vagy ilyesmi.

2013. ápr. 22. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nem lehet. Viszont gratulálok, mert te vagy a héten az első, aki megkérdezte.
2013. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

Hivatalos honlapokon nem találtam erről semmit, az okmányirodában meg örültem, hogy a nő nem köpött szemen, amilyen kis gyökér volt...

2013. ápr. 22. 20:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem is arról van szó, de rengetegen megkérdezték már ezt előtted ezen az oldalon is. És ezeket a kérdéseket elvileg listázza, mielőtt engedné feltenni a sajátodat.

Egyébiránt nem, azzal a papírral sajnos még nem lehet vezetni. Ismerem az érzést, én kb egy éve ilyenkor már tűkön ültem, mikor jön meg az én kártyácskám :D

De egyébként egy normálisabb oktatónak magától is el kéne magyarázni, mi is a helyzet most az igényléssel és a vezetéssel kapcsolatban. Nekem kérdés nélkül mondott mindent, így már tudtam előre, mire számítsak.

2013. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
legyen mellett még 20000 forint és mehet a buli :D
2013. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Actually, nem listázta. A szövegértés még megy, az olvasás is, ha listázza, akkor elolvasom. :) Nem brahiból írtam ki a kérdést.


Tehát akkor most várhatok egy hónapot, mire összetöröm a kocsit! :D Pedig érettségikre már kocsival akartam menni. :(

2013. ápr. 22. 20:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen egy hónap. Nekem is annyit mondtak, de két hét múlva megjött, szóval még van remény ;)
2013. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Nem vezethetsz azzal nem értem miért nem lehet ezt megérteni.

Az autósiskolákba minden új csapatnak elmondják ezt hogy kezdő jogsival nem használható, mert még úgysem tud vezetni az illető hogy ne tudja kivárni azt a 2 hetet.

2013. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy élek, srácok. :D


Nem tudom, szerintem nekünk nem mondták, merre-hány méter, pedig általában nyomon vagyok.

Azt pedig nem értem, kedves utolsó, hogy nem mindegy: két héttel előbb vagy utóbb okoz balesetet az, aki nem tud vezetni? Amíg nincs neki papírja, addig gyakorlatot szerez gondolatban or what? :DD Mellesleg: te úgy születtél, hogy tudtál? :D

2013. ápr. 22. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezért tartunk itt ahol tartunk... Sajnos....


Amúgy rá van írva a papírra hogy "Gépjármű vezetésére nem jogosít fel." Vezetni csak a rózsaszín plasztik kártyával lehet.

2013. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Tehát akkor most várhatok egy hónapot, mire összetöröm a kocsit!"


Vagy amíg megölhetsz valakit, esetleg magadat!

:)

2013. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!