Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Most csináltam b-re a jogsit...

Most csináltam b-re a jogsit és van rajta egy olyan kategória hogy B1 azt mondták hogy vezethetek vele quadot?

Figyelt kérdés
Hány ccm-s, kilowattos quadot vezethetek?
2013. máj. 22. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam rá:

„B1” alkategória

– négykerekű motorkerékpárok, amelyek terheletlen tömege nem haladja meg a 400 kg-ot (L7e kategória) (az árufuvarozásra szánt járművek esetében az 550 kg-ot), az elektromos járművek esetében az akkumulátorok tömegét nem számítva, és amelyek legnagyobb hasznos teljesítménye nem haladja meg a 15 kW-ot; ezek a járművek motoros tricikliknek minősülnek, és teljesíteniük kell az L5e kategóriába tartozó motoros triciklikre alkalmazandó műszaki követelményeket, kivéve, ha külön irányelvekben ettől eltérő rendelkezés szerepel

2013. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták. Ha a quad forgalmijában az szerepel hogy L7e kategória akkor igen.
2013. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!