Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jogosítványt lehet személyesen...

Jogosítványt lehet személyesen átvenni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor már megcsináltam mindent, ugye idő amíg leküldik...(akár több hét) arra lennék kíváncsi, hogy ha odafent már készen van, de még sem tudják leküldeni, személyes átvételre van mód? hogy ne kelljen heteket várni...?

2013. máj. 30. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Igénylésnél kell kérni. Egyébként nem gyorsabb ez, csak 1-2 nappal kapod meg így is hamarabb.

nekem eztmondták és igazuk volt pert a postás elég hamar meghozta pedig 3 hetet vártam rá vagy is annyira számítottam de 2 hét alatt megvolt. Meg is lepődtem.

2013. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem.

Csak nekem a 2 hét is sok mert nem tudok menni melózni jogsi nélkül... így az érdekelne hogy mi az a lehetőség amit én tudok csinálni hogy minél hamarabb megkapjam, de akkor ezek szerint egyáltalán nem rajtam múlik. Köszi az infót!

2013. máj. 31. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!