Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Tegnap jött a kötelezőm...

Tegnap jött a kötelezőm csekken, még nem tudtam befizetni? /lent/

Figyelt kérdés
A befizetési határidő 16.-a azaz holnap. Ma már nincs posta marad a hétfő.. lesz valami szankció ha hétfőn fizetem be? (nyilván később küldeni nem tudták volna...)

2013. jún. 15. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz, azt hiszem 60 napos turelmi ido van!
2013. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A penznek be kell hogy erkezzen a biztositohoz, nem eleg az ha a 60. Napon feladod. Attol is fugg, hogy a biztositonal melyik nap futnak a torlesek, de varhatoan ezt a szerzodest ujra kell majd kotnod...
2013. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A befizetést úgy kell feladni, hogy az utolsó díjjal rendezett napot követő 60. napig érkezzen be. Ellenkező esetben törlik a szerződést. A csekken viszont nem biztos, hogy ez a dátum szerepel!
2013. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemrég vásárolt kocsira lett kötve biztosítás neten, a hónap elején akkor ki lett nyomtatva egy lap amivel ugye tudtam közlekedni. Azon a határidő a hónap vége 30.-a volt feltüntetve.. Aztán jött most a csekk pénteken, azon a határidő már 16.-a volt. Ma befizettem, a bizonylat megvan, úgyhogy ennyi.
2013. jún. 17. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne izgulj, időben vagy, nem lesz semmi gond!
2013. jún. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!