Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ezért fizet a biztosító?...

Vágó Laz'lo László kérdése:

Ezért fizet a biztosító? Hogyan lehetne kijavítani?

Figyelt kérdés

Tegnap, 2013, június 22-én hatalmas jégeső volt Cegléden... Sajnos úton voltam éppen és nem hordok magammal acél-páncélt ezért elég szépen helyrerakta a kocsimat a kis picike szemű, 4-5CM-es jegecske-megecske....

Tele van horpadásokkal a tető, a motorház, a csomagtartó, egyszóval minden.... a szélvédőn a jobb felső sarokból indulva egy nagyobb repedés.... Groupama biztosítónál van felelősség biztosításom. Szóval a kérdésem az lenne, hogy fizeti-e a biztosító a kárt, és a karosszériát helyre lehet e tenni, illetve azt fizeti e a biztosító. Tudopm, kérdezzem meg a biztosítótól, de mivel ma vasárnap van és nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki mit mond, ezért kiírtam ide és várom a válaszokat!!!



2013. jún. 23. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van valami kiegészítő időjárás kár biztosításod, akkor talán fizet, máskülönben csak ha casco-d van.
2013. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dörmögő ***** válasza:
100%

Szerintem a biztosító nem fizet hacsak Zeusz nem adott betétlapot.☺

Egyébként tudtommal javítható a kaszni valamilyen vákuumos berendezéssel.

2013. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

jégkárt csak a casco fizeti a sima kötelező biztosítás nem fizet az csak akkor fizet, ha te balesetet csinálsz, de akkor is a másik félnek fizet ,vagy ha neked okoznak kárt akkor a másik biztosítója fizet neked


ilyen műhelyeket keress fel ha meg szeretnéd csináltatni [link]

2013. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Miért írsz ki kérdést ilyen bugyután?
2013. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Miért érdekel az téged, hogy hogyan írom ki a kérdést? :D Nem fogok most magyarázkodni, hogy miért így fogalmaztam meg a kérdésemet.....
2013. jún. 23. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó, csak vicces akartál lenni, de inkább szánalmas lett.
2013. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Most válaszoltál privátban a kérdésemre de igazából nem is válaszoltál, hanem leoltottál, hogy miért pofázok? Ezt itt is megírhattad volna. Igazából szívesen válaszoltam volna, csak mire elolvastam a problémád elment a kedvem.

Az meg hogy nem tűnt fel másnak szerintem hülyeség. Biztos, hogy feltűnt, csak nem szóltak érte. Ha elolvasod szerintem neked is feltűnik utólag. Bocs amúgy.

2013. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A köteleződ erre nem fog fizetni - alapból ilyesmit nem tartalmaznak, csak az általad okozott kárt, míg a sajátodat neked kell viselned.


A feljebb linkelt ragasztós-húzókalapácsos vagy a vákuumos módszerrel ki lehet szedni a gödröket ha szerencséd van és ép a fényezés. De valószínűleg készítheted hozzá a pénztárcádat.


És ha "acél-páncél" nincs is, a legközlelebbi nagy lombkoronájú fa alá beállva + pokróccal letakarva is csökkenthető a kár. Ha más nem, legalább a horpadások kisebbek lesznek.

2013. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!