Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Minden esetben ertesitenek...

Minden esetben ertesitenek valamilyen formaban ha a gepjarmu atiratasa megtortent?

Figyelt kérdés
Nehany honappal ezelott, eladtam a 600-aș Suzuki motoromat.De azota sem tudok rola semmit, h tortent-e papirmunka, ill. megtortent-e az atiratasa. En mar azon a heten inteztem a dolgokat a hivatalban. Ki mit tud errol? Legyszi csak az valaszoljon aki teljesen tutira tudja. Kossz

2013. aug. 9. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha te már elintézted a hivatalos dolgokat (bejelentetted, hogy eladtad) akkor minden ok. Ha ők nem íratják a nevükre az már az ő bajuk.
2013. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha csinal valami affert, akkor ugye nem engem fognak elovenni, vagy keresni?
2013. aug. 9. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Adásvételit úgyis meg kell őrizned, és azzal bármikor igazolni tudod hogy attól a pillanattól kezdve bármit csinálnak a motorral az nem a te sarad.
2013. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

amikor bementél a kormányhivatalba bejelenteni az eladást, egy példányt a kettőből lebélyegeztek, és visszaadtak, igaz?

nos ez az igazolás, hogy nem Te vagy a hunyó...


a többi már nem kell hogy aggasszon..

2013. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kossz a valaszokat! Csak maga tudat zavaro, h barmikor betalahatnak masnak a hibajabol! Nem is ertem amugy, nekem mindig az elsok kozt szerepel ha uj gepet veszek h intezem a velejaro teendoket! :/De akkor ezekszerint ha ertesitest nem kaptam, nem is iratta at mi?!
2013. aug. 9. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Az átíratásról nem is értesítenek egyáltalán.
2013. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amikor eladtam a transporterem ertesitettek.
2013. aug. 9. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Barát, okosabb, ha te is bejelented, hogy eladtad!

Nekem egy év után jött a csekk a súlyadóról, mikor lepasszoltam az öreg krehácsomat.

2013. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

En elinteztem mindent ra kb 3napra! De tuti ha nem iratta at, es csinal valamit akkor elő vesznek, legalabb h mutassam meg a papirokat, es mar a tudattól is kivan a f...om.

De most mit csinaljak, hivjam fel, megsem zaklathatom h mivan! :/

2013. aug. 24. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!