Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi kell a műszaki vizsgához?

Mi kell a műszaki vizsgához?

Figyelt kérdés
A kérdésem csak annyi, hogy a műszaki vizsgához kell a rendszámának lennie az autónak? Mert rednszám még nicns, vizsga nélkül meg nem adnak rendszámot azthiszem. KÖszi!
2013. aug. 19. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Kell a régi, már nem érvényes forgalmi. Ha nem a tied volt az autó akkor még hozzá hiánytalan adásvételi lánc.

És persze olyan állapotú autó ami át is megy a vizsgán.

2013. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok-sok pénz kell a műszakihoz. Kell hozzá rendszám is.
2013. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Probléma csak az, hogy egy ideigleneset szeretnénk venni, de mivel nincs rendszám, nem tudunk a kocsival elmenni megcsináltatni a műszakit. De én úgy tudom, rendszámot pedig nem adnak vizsga nélkül. Ezért nem tudom, hogy akkor ez hogy van :)
2013. aug. 20. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy fentebb írtam. Ha nincs műszaki akkor tréler oda-vissza. Épp ezért célszerű az eredet és műszaki vizsgát egy napon intézni. (persze ha a tied volt a gép akkor eredetvizsga nem kell)
2013. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, és ami kimaradt.

Először meg kell kötni a biztosítást. Az kell a műszaki vizsgához.

2013. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer volt rendszáma, nem igaz??? Azzal mi lett?
2013. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!