Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vettünk használtan egy 50köbce...

Vettünk használtan egy 50köbcentis robogót. Számít árban, hogy a biztosítást kinek a nevére kötöm? A férjem nevén van a kocsi, az enyémen semmi még. De a robogót én fogom használni. Itt is számít a bónusz?

Figyelt kérdés
És hol kössem meg úgy hogy ne kelljen sehova mennem?

2013. aug. 27. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom ki, hogy van vele, de én 21 évesen (tavaly) kötöttem meg júniusban és az éves biztosításom nem volt hétezer forint. Nekem nincs is lehetőségem manipulálni őket, mert nem tudom kire ráíratni, de szerintem közel 7 hónap van egy évben amikor lehet használni (biztonságosan és kényelmesen) havi egy ezresért?! Allianz
2013. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Az egész utánajárás, "trükközés" nem éri meg az esetleg megspórolható pénzt! Pl. a netrisk.hu -n tudsz kalkulálni és kötni is, nem kell menni sehova (csak nyomtatni és scannelni vagy faxolni), 4-5000 Ft-nál nem lehet több az éves díj.
2013. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!