Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kezdő vezetői engedélynél...

Kezdő vezetői engedélynél mennyire tehető a kötelező biztosítás díja B kategóriára?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen autóra akarsz biztosítást kötni.
2009. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

legolcsobb is 3 honap 10ezer körül

kocsifüggő

de van biztositos honlap,ahol ki tudod tölteni,hogy hány éves vagy,milyen kocsi,ésatöbbi,és kiirja h mi a legolcsobb

honalpot most nem keresem elő

google is your friend...

2009. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem most kötöttünk,augusztusban vizsgáztam.havi díja 8040ft. Egonnál
2009. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,Ford, Opel, Volkswagen,Skoda, amikben gondolkozok, 1.4- max 2.0 motor.
2009. nov. 2. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom hogy kérdezd meg apukádat hogy mennyit fizet és hogy (ha van biztosítása kocsira)

akkor inkább az ő nevén legyen a biztosításod mert így rengeteget fogsz fizetsz , de ha apud nevén lesz akkor neked nem kell sokat fizetned mert apud már benne van egy bizonyos bonusz pontban...

Én is így csinálom apu bonusz 10 ben van így nem fizet olyan sokat és mondta nekem hogy inkább az ő nevére kössük meg mert akkor nem kell horror árat fizetnem !

2009. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igaz!

Gondolkodtam már ebben, és valószínűleg az lesz!

Kösz!

2009. nov. 2. 21:08
 7/7 anonim válasza:
Szia! Én a Signal biztosítónál dolgozom, és kötelezőket kötök. Tudni kéne hogy hány köbcentis a kocsi, az irányítószámot, az üzembentartó születési évét, és hogy hányas bónuszfokozatban van. De ha még a kocsi gyártási évét is meg tudod adni, meg hogy mióta van jogsija a szerződőnek, meg a kocsi teljesítményét, akkor a többi biztosítók kalkulációiból is meg lehet állapítani. Nálunk ez az utóbbi három adat nem szükséges.
2009. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!